Skupina TeraPlast je největším výrobcem stavebních materiálů s rumunským kapitálem. Jejím posláním je poskytovat efektivní řešení pro lidi a životní prostředí prostřednictvím vysoce kvalitních produktů a služeb, díky čemuž je skupina vždy ve službách svých zákazníků a partnerů, přičemž se věnuje trvalému rozvoji.

Skupina zahrnuje: TeraPlast, TeraPlast Maďarsko, TeraSteel, TeraSteel Srbsko, TeraGlass a Wetterbest.

S tradicí více než 120 let byla skupina TeraPlast vždy byla zaměřena na vývoj, inovaci a udržitelnosti. Doposud skupina nabízí kompletní řešení ve stavebnictví, přes šest výrobní linií: Zařízení a vybavení, truhlářských profilů, granulát PVC, sendvičové panely, okna a dveře a kovové zastřešení. TeraSteel Srbsko, slavnostně otevřeno v roce 2017, je první otevřenou výrobní jednotkou v zahraničí po roce 1990 s zcela soukromým rumunským kapitálem. Od července 2008 je společnost TeraPlast SA kótována na Burze cenných papírů v Bukurešti pod symbolem TRP.

Během uplynulých deseti let skupina TeraPlast uskutečnila investice ve výši více než 100 milionů eur a po vývoji své exportní činnosti se její výrobky nacházejí ve více než 20 evropských zemích.